REKUPERATORY PIASECZNO

Podstawą prawidłowej rekuperacji jest odpowidnio dobrany sprzęt i fachowy montaż. Postaw na najlepszych!
Promowana Strona na sprzedaż!!!

Najlepsze rozwiązania w Piasecznie

Skuteczne systemy rekuperacji powietrza i najnowocześniejsze wentylacje z odzyskiem ciepła – najsprawniej w Piasecznie!

 

Rekuperacja – garść informacji

 

Piaseczno poznaje rekuperatory?

Rekuperatory – wymienniki ciepła przekazują energię w postaci ciepła z jednego medium (np. Gazu lub cieczy) do innego. Można je znaleźć w przemyśle, w pojazdach mechanicznych i w domu, w tym w lodówkach i grzejnikach. Wymienniki ciepła, które są specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania ciepła z odpadów, gazów spalinowych i cieczy, a następnie ponownie wykorzystywane przez przeniesienie go bezpośrednio na inne medium, znane są jako rekuperatory. Recair produkuje rdzeń do wentylatorów odzysku ciepła powietrze-powietrze.

Jak działa rekuperator?

W rekuperacyjnym wymienniku ciepła powietrze-powietrze, wchodzące i wychodzące przepływy powietrza są oddzielone stałą barierą (to jest ścianką kanału). Zapewniając różnicę temperatur między dwoma przepływami powietrza, ciepło z cieplejszego przepływu powietrza zostanie przeniesione przez barierę do chłodniejszego przepływu powietrza zgodnie z drugą zasadą termodynamiki. Oznacza to, że ciepło przejdzie z gorętszego regionu do chłodniejszego regionu. W ten sposób ciepło z ciepłego, zużytego powietrza opuszczającego budynek przenosi się do chłodnego, świeżego powietrza wchodzącego do budynku lub odwrotnie.

Skąd wiadomo, kiedy wymiennik ciepła działa dobrze?

To, czego większość ludzi w Piasecznie chce się upewnić, instalując system wentylacyjny z odzyskiem ciepła, to fakt, że nie będą odczuwać zimnych ani gorących przeciągów: tzn. Powietrze wychodzące z wymiennika do domu powinno być mniej więcej takie samo jak temperatura powietrze już w domu. Ale ludzie mogą wymagać więcej. Tylko dlatego, że wymiennik ciepła dostarcza powietrze o mniej więcej odpowiedniej temperaturze, nie oznacza to, że działa on w 100% sprawnie. Jeśli nie odzyskuje się tak dużo ciepła, jak to możliwe, nie oszczędza ci to tyle, ile może! Przez cały okres użytkowania wymiennika ciepła nawet najmniejsza poprawa wydajności może spowodować znaczące oszczędności na rachunkach za energię. Dlatego firma rekuperatory.net.pl nieustannie dąży do tego, by jej produkty były maksymalnie wydajne, tak aby całe ciepło było przesyłane z powietrza wywiewanego do wchodzącego powietrza, a powietrze odpadowe opuszczało wymiennik ciepła w tej samej temperaturze co powietrze na zewnątrz, a świeże powietrze wchodzenie do pomieszczenia w tej samej temperaturze co powietrze w środku.

W jaki sposób firma rekuperatory net osiąga maksymalne efekty dla mieszkańców Piaseczna?

Aby osiągnąć ten idealny cel, współpracowaliśmy z naszym działem badań i rozwoju, aby zrozumieć, jakie warunki musi spełnić wymiennik ciepła, aby zapewnić maksymalną możliwą efektywność termiczną dla obydwu przepływów powietrza. Dzięki testom naukowym odkryliśmy, że maksymalnie efektywny wymiennik ciepła musi spełniać określone kryteria.

Teraz specjalne rabaty na rekuperator! Oferta obejmuje Piaseczno, Konstancin, Raszyn i Warszawę!

Jeśli jesteś z Piaseczna lub okolic, to już teraz możesz skorzystać z naszej unikalnej oferty na nowoczesne rekuperatory. Zapytaj o rabaty i dofinansowania.

Wiedza

Od lat instalujemy rekuperatory w Piasecznie – mamy ogromne doświadczenie

Najtaniej w Piasecznie

Mamy najniższe ceny rekuperatorów w Piasecznie

Gwarancja

Wszystkie rekuperatory obejmujemy dodatkową gwarancją

Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze wentylacje w Piasecznie

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, telefonicznie lub odwiedź nasze biuro – zapraszamy!

Gotowa strona na sprzedaż

Skontaktuj się z nami
Przykładowa
05-500 Piaseczno
22 75700000
seo@interia.com

Chcesz kupić tą stronę? Skontaktuj się z nami już teraz!

2 + 4 =

Rekuperatory Piaseczno – rekuperacja, wentylacja mechaniczna
5 (100%) 9 votes